image1 image2 image3 image4 image5

Jan Krzysztof Szczygieł


właściciel

moja kariera:
Aktywny zawodowo aktor i reżyser, trener z 20 letnim doświadczeniem przed kamerą, na scenie i jako wykładowca. Od 2007 roku prowadzi własną firmę szkoleniową. Prowadził wiele szkoleń ze sztuki wystąpień/autoprezentacji; pracy nad sobą; sztuki pracy z głosem.
Certyfikowany Trener.

REFERENCJE:
Z autentyczną przyjemnością udzielam Panu Janowi Szczygłowi referencji.
W 2008 roku brałem udział w szkoleniu warsztatowym pod tytułem „Sztuka Wystapień Publicznych”, Szkoleni e prowadził Pan Szczygieł.
Szkolenie było prowadzone w sposób bardzo dynamiczny, prowadzący na bieżąco dostosowywał poziom szkolenia do potrzeb uczestników, potrafił odpowiedzieć na trudne pytania często posiłkując się przykładami z własnego doświadczenia. Pan Jan umie przekazywać wiedzę w sposób łagodny i przejrzysty. Odniosłem wrażenie, że uczenie i przekazywanie doświadczeń sprawia mu prawdziwą przyjemność.
Po ukończeniu tego szkolenia zacząłem w sposób zamierzony wykorzystywać wiele technik, które do tej pory wykorzystywałem tylko intuicyjnie i nieświadomie.
Na wysoką ocenę zasługują przygotowane przez Pana Jana materiały szkoleniowe, stanowiące obszerne acz przejrzyste kompendium wiedzy (z którego czerpałem obiema dłońmi niczym z mitycznego rogu obfitości ;-) ) do którego wielokrotnie wracałem w późniejszym okresie.
Pan Jan Krzysztof Szczygieł jest kompetentnym trenerem, posiadającym umiejętność indywidualnego podejścia do słuchaczy i głęboką wiedzę fachową. Prowadzone przez niego szkolenia polecam zarówno ze względu na charyzmatyczną postać prowadzącego jak i na niebanalne ujęcie tematów niezbędnych każdej osobie występującej publicznie

Z wyrazami szacunku

Maciej Pieczyński
NYCOMED Pharma Sp. z o.o.
Kierownik Działu Technicznego


 
a po pracy:
Uwielbiam wędrówki po wysokich górach dla widoków i dla sportu. Pływam. Fotografuję.
I mam ogromną pasję bycia trenerem :-)

Wykształcenie

     

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

Studia Magisterskie
aktor/reżyser

od październik 1990 - do czerwiec 1995

osiągnięcia: www.filmpolski.pl www.jsmedia.pl Agencja Produkcji Telewizyjnych TVP Program kulturalny "Pegaz" TVP 1 www.wikipedia.pl

     
 

Doświadczenie zawodowe

     

Jan Szczygieł szkolenia

trener

od październik 2006 - obecnie

obowiązki: Trener, aktor, prezenter TVP

     
 
     

Jan Szczygieł

certyfikowany trener-praktyk

od maj 2006 - obecnie

     
 
     

Telewizja Polska S.A. TV4

twórca

od styczeń 2001 - obecnie

obowiązki: TV 4 "Wokanda" - kreowanie i prowadzenie programu. Agencja Produkcji Telewizyjnych Telewizji Polskiej - kreowanie i prowadzenie programu. TVP 1 "PEGAZ" - magazyn kulturalny - reportaże, felietony, wywiady. TVP 1 "Koniec Końców" - publicystyka - II reżyser, reportaże.